SİTEMİZDEN YAPACAK OLDUĞUNUZ 100 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO ÜCRETSİZ

KAYGANLAŞTIRICI JELLER NASILDIR?

Post faik 06/07/2018 0 Yorum Yap

KAYGANLAŞTIRICI JELLER NASILDIR?

Cinsel ilişkinin vazgeçilmezlerinden biri olan kayganlaştırıcılar, ilişkinin daha hızlı ve daha haz verici şekilde gerçekleşmesini sağlayan bir sex ürünüdür. Cinsellikte yaşanan şehvet hissini arttıran ve vajinadaki kuruluğu önleyen kayganlaştırıcılar, piyasada jel ve krem formatlarında üretilip, satışa sunulur. Oldukça kolay bir kullanım alanına sahip bu ürünler hem kadın hem de erkek için ilişkiyi daha kolay bir hale getirir.

Kayganlaştırıcı ürünlerin en çok kullanılma sebebinin başında vajinadaki kuruluk hissi gelir. Kadınlar için ciddi bir cinsel problem olan kuruluk, ilişkiyi çok daha zor ve kadınlar açısından ağrılı hale getiren bir problemdir.

Kuruluk Sorununa Kayganlaştırıcı Jel Çözümü

Kadınlarda cinsel bir problem oluşturan vajina kuruluğu, cinsel ilişkiden alınan zevki azaltan ve kadının ilişkiden acı çekmesine sebep olan olumsuz bir durumdur. Vajina kuruluğunun altında yatan birden fazla sebep vardır. Cinsel isteksizlik, cinsel ağrı, kasılma, mental ve fiziksel olarak yetersiz uyarılma ve benzeri durumlar kadınlarda vajina kuruluğuna sebep olabiliyor. Özellikle de ön sevişmenin yetersiz olması, kayganlığın gelişimine olumsuz etki ediyor ve kuruluğun daha fazla artmasına sebep oluyor.

Kadının vajinasında yer alan doğal kayganlık, cinsel uyarılma ile doğrudan bağlantılıdır. Ve kadın cinsel ilişki için yeteri kadar uyarılmadığı takdirde vajina damarlarından sıvı akışı azalıyor ve hatta bazı durumlarda hiç akmıyor. Bu durum ise kaçınılmaz olarak vajina kuruluğuna yol açıyor. Yüksek tansiyon, kolesterol, sigara kullanımı, stres ve benzeri olumsuz unsurlar da kuruluğun artmasına sebep olarak, bu durumu tetikliyor. Vajina kuruluğu olan kadınlar cinsel ilişki sırasında acı ve ağrıya maruz kalırlar. Kişinin bu durumda öncelikle bir tedavi görmesi gerekiyor. Bunun yanı sıra alternatif çözüm yolu olarak kayganlaştırıcı jel de kullanabilirler.

Kayganlaştırıcı Jel Özellikleri Ve Kullanımı

Kayganlaştırıcı ürün çeşitlerinden biri olan kayganlaştırıcı jeller, çeşitli aroma ve tatlarda üretilmektedir. Bunun yanı sıra içerisine herhangi bir aroma katılmamış sade ürünler de mevcuttur. Piyasada su bazlı, yağ bazlı ve slikon bazlı olmak üzere 3 farklı veriyona sahip kayganlaştırıcı jel mevcuttur. Slikon ve ya bazlı özelliğe sahip kayganlaştırıcıların temizlenmesi daha zorken, su bazlı kayganlaştırıcı jeller çok daha kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca vajinanın enfeksiyon kapma ihtimalini de en aza indirger.

İlişkinin daha zevkli bir hale gelmesini sağlayan bu ürünler yenilebilir özelliğe sahiptir. Ayrıca insan sağlığı üzerinde hiçbir yan etkisi yoktur. Çünkü kayganlaştırıcı jeller, bitkisel karışımlardan elde edilir. Dolayısı ile sağlığa zararlı olabilecek bir yanı yoktur.

Kayganlaştırıcı jel kullanımı son derece basittir. Daha önce kullanmamış olanlar bile ilk seferde rahatlıkla ürünün kullanım alanına hakim olabilirler. İlişkiden önce ihtiyaç duyulan bölgeye istenilen miktarda sürülmesi ile kullanıma hazır hale gelir. Erkekler için penis kısmına sürülerek kullanılırken, direk olarak kadının vajinasına da sürülebilme özelliğine sahiptir. Fakat yaygın olarak kullanım şekli penise direk olarak sürülerek gerçekleştirilir. Ürünün ne miktarda kullanılacağı kişinin tercihi ile alakalı bir durumdur. Kayganlaştırıcılar tek seferlik ilişki için etkilidir ve kişinin bir sonraki ilişki için ürünü yeniden kullanması gerekir.

Kayganlaştırıcı jelleri dileyen herkes rahatlıkla eczanelerde ya da cinsel ürün satan internet sitelerinden satın alarak kullanabilirler. Fakat herhangi bir sağlık problemi olan kişilerin bu ürünü kullanmadan önce bir doktora danışmalarını tavsiye ediyoruz. Her ne kadar sağlık açısında herhangi bir tehlike arz etmeseler de özellikle cinsel sağlık problemi olanların ürünü kullanmadan önce bir hekime danışmaları çok daha güvenli olacaktır.

 

Yorum Yaz